Školní stravování

Objednávání obědů:  e-jidelnicek.cz

Strávníci si mohou na jídelní pokladně pořídit čip, který slouží k identifikaci strávníka při objednávání obědů u samoobslužných terminálů a při vyzvedávání jídel u výdejního okénka. Před objednáním obědů je nutné „nabít“ svůj účet dostatečným obnosem. Obědy lze objednávat/rušit na každý pracovní den zvlášť, nejpozději do 12.00 předchozího dne. Na výběr jsou obvykle dva jídla včetně polévky. Objednat obědy lze také online na e-jidelnicek.cz (číslo naší jídelny je 11205). K registraci je nutný PIN - bude přidělen při zakoupení čipu.

Bezhotovostní převod peněz na bankovní účet školní jídelny

Bezhotovostní převod trvá maximálně dva pracovní dny. Doporučená částka převodu je 500 - 550 Kč /měsíc - cena obědu je 32 Kč.

Podklady pro platbu na účet:

Číslo účtu: 117882393

Kód banky: 0300 (ČSOB, a.s.)

Variabilní symbol: osobní číslo (žáka, zaměstnance) - žák by jej měl mít zapsáno v omluvném listu.

Při převodu je vždy nutné uvést variabilní symbol, je nutný pro identifikaci platby. Doporučujeme také uvádět do zprávy pro příjemce jméno a příjmení žáka (zaměstnance). V případě zájmu rodičů můžeme telefonicky sdělit, jaký je zůstatek zálohy na stravování i přehled o odběru stravy žáka.

Nieslaniková Anna

vedoucí školní jídelny