Od pondělí 26. 4. 2021 je povolena praktická výuka na středních odborných školách. Od od pondělí 26. 4. 2021 si také máte možnost objednat obědy ve školní jídelně.
Od 19. 4. 2021 jsou nabízeny konzultace v prostorách školy žákům končících ročníků. Před konzultacemi bude prováděno testování žáků.
Více informací Vám předá třídní učitel.

Tvé studium nemusí ještě skončit!
Střední odborná škola Třineckých železáren nabízí absolventům všech středních škol roční studium s možností získání výučního listu v oborech Instalatér, Elektrikář, Strojní mechanik, Kuchař – číšník.
Chceš studovat maturitní obor? Můžeš začít ve vyšším ročníku oboru Logistika a ekonomika v průmyslu nebo Automatizované systémy a IT.
V případě zájmu zavolej na sekretariát školy pro více informací - 727 843 054.

V termínu od 11. 4. do konce dubna proběhnou on-line třídní schůzky dva plus jedna (učitel - žák - rodič). Informace dostanete od svého třídního učitele. Účast je velmi vítaná.
Vedení školy

Na základě rozhodnutí ředitele školy bude přijímací řízení do maturitních oborů pro školní rok 2021/2022 probíhat na základě prospěchu ze základní školy. Přijímací zkouška v písemné formě nebude organizována.

Sekretariát školy je uzavřen. S Vašimi požadavky se obracejte na telefon 727 843 054 anebo na e-mail sekretariat@sostrinec.cz
Od 15. 2. 2021 do odvolání pokračuje distanční výuka u všech ročníků v teoretickém i praktickém vyučování. Čekáme na další pokyny od Ministerstva školství a mládeže. Budeme Vás informovat.
Podívejte se na sekci Den otevřených dveří. Najdete zde:
- video spoty jednotlivých oborůNabízíme k pronájmu prostory ubytovny a kancelářské prostory. Více informací podá vedoucí ekonom Ing. Jana Tomoszková, tel. 558 330 805.