Tvé studium nemusí ještě skončit!
Střední odborná škola Třineckých železáren nabízí absolventům všech středních škol roční studium s možností získání výučního listu v oborech Instalatér, Elektrikář, Strojní mechanik, Kuchař – číšník.
Chceš studovat maturitní obor? Můžeš začít ve vyšším ročníku oboru Logistika a ekonomika v průmyslu nebo Automatizované systémy a IT.
V případě zájmu zavolej na sekretariát školy pro více informací - 727 843 054.

V termínu od 11. 4. do konce dubna proběhnou on-line třídní schůzky dva plus jedna (učitel - žák - rodič). Informace dostanete od svého třídního učitele. Účast je velmi vítaná.
Vedení školy

Na základě rozhodnutí ředitele školy bude přijímací řízení do maturitních oborů pro školní rok 2021/2022 probíhat na základě prospěchu ze základní školy. Přijímací zkouška v písemné formě nebude organizována.

Sekretariát školy je uzavřen. S Vašimi požadavky se obracejte na telefon 727 843 054 anebo na e-mail sekretariat@sostrinec.cz
Od 15. 2. 2021 do odvolání pokračuje distanční výuka u všech ročníků v teoretickém i praktickém vyučování. Čekáme na další pokyny od Ministerstva školství a mládeže. Budeme Vás informovat.
Podívejte se na sekci Den otevřených dveří. Najdete zde:
- video spoty jednotlivých oborůNabízíme k pronájmu prostory ubytovny a kancelářské prostory. Více informací podá vedoucí ekonom Ing. Jana Tomoszková, tel. 558 330 805.