Rámcová smlouva - Třinec

Dne, 14.5., se ne naši škole uskutečnil turnaj netradičních sportovních her. Turnaje se zúčastnilo 5 škol a to z Frýdku Místku, Čadce, Skoczóva a Zdieszowic. Za naši školu nás skvěle reprezentovali žáci Michal Panek, Michal Niemczyk a Sebastian Nieslanik. Turnaj byl rozdělen na dvě části. V první polovině programu školy soutěžily v Discgolfu. Tato disciplína nám vynesla průběžné třetí místo a naději na pohár do druhé poloviny. Následoval souboj ve hře Cornhole, kde se mezi sebou utkala každá škola s každou. Tato disciplína, stejně jako loni, byla pro naši školu velmi úspěšná a ani letos se nenašel soupeř, který by nás porazil. Konečným výsledkem byla remíza škol z Čadce, Frýdku Místku a našich chlapců. Rozhodovat tak musel až finálový rozstřel, kde se naší škole podařilo obhájit 1. místo.

autor: Jiří Třinecký